-MURAT BAŞOĞLU YEĞENİNE YÜRÜMÜŞ (YUH!)

Türkiye’nin ekran yüzlerinden (vasat tayfasından) Murat Başoğlu’nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının yeğeni (abisinin kızı) Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşti. Murat Başoğlu’nun inkâr etmesine rağmen, ikili arasındaki ilişki, mide bulandıracak cinsten.

Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu şunları söyledi:

” Bugün Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. Murat Başoğlu, Burcu Başoğlu’nun öz amcasıdır. Gazetelerde çıkan fotoğraflar dışında başka kanıtlarımız da var. Ayrıca ilişkinin eskiye dayandığına dair tanıklarımız olacak. Müvekkilim Selçuk Kabadayı maddi ve manevi tazminat olarak 2 Milyon TL talep ediyor.”

Murat Başoğlu, Temmuz ayında çekilen o fotoğrafların ardından “İsmini bile bilmediğim bir kadın” açıklaması yapmıştı.

Başoğlu ve yeğeni Burcu Kabadayı iki gün önce de Akmerkez’de böyle görüntülenmişti:

 

Akşam Gazetesi’ne konuşan Avukat Handan Bakbak, bunun bir ensest ilişki olduğunu belirterek, “Soybağı olan kişiye karşı ensest ilişkidir. Suç unsuru taşıyan hukuka aykırı ilişkidir. Topluma çok kötü bir örnektir. Toplumun ahlak yapısına karşı işlenmiş bir suçtur. Medeni kanunda 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası öngörülür” dedi.

 

14 YAŞINDAKİ ÇOCUKLA CİNSEL İLİŞKİ

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’nın ilişkisinin başlangıcının 20 yıl önceye dayandığı iddia edildi. Yani Burcu Başoğlu henüz 14-15 yaşlarındayken bu ilişkinin başladığı öne sürüldü. Eğer bu iddia doğru ise TCK’ya göre 15-18 yaş arasındaki çocukla kurulan cinsel ilişki rızaya dayalı olsa dahi suç sayılıyor.