Eeeeyy TRT

”Namaz Kılmayan Hayvandır” diye, güya, sözde, yersek Prof’a program yaptırman misali, konuşturacak başka kimseyi bulamamışsın gibi, Prof. Yasin Aktay’ı, Dr. İbrahim Kalın’ı, Emin Önen’i programa çıkarıp FETÖ’yü ve darbe denemesini eleştirtiyorsun. Güya, sözde, yersek!

Eeeyyy TRT !

Ne duruyorsun, Melih Gökçek’i, Prof Mehmet Görmez’i, Bülent Arınç’ı, Hüseyin Çelik’i, Sadullah Ergin’i ve benzerlerini de çıkarsana… FETÖ’yü güya, sözde, yersek eleştirme seanslarına !

At izini it izine karıştırmanın tam zamanıdır !

Eeeyy TRT !

Bu cesur, fedakar ve müstesna milletin ödediği vergileri, ”Namaz kılmayan hayvandır ! ” dedirttiğin hayvanları ve güya, sözde, yersek FETÖ karşıtlarını konuşturarak çarçur edemezsin ! Haramdır, burnundan gelir…

Eyyy TRT !

Namaz kılmadığımdan değil, kendi adıma, sana inanırsam hayvanım..

Eeeyyy TRT !

Ne çalıp durduğun o mehter marşları, ne yersek Görmez’lerin okuduğu o sela ve hutbeler, ne de güya, sözde, yersek FETÖ karşıtı yorumcularının gerçek yüzünü gizleyebilir ! Tam tersine, her halinle tüm Türkiye karşıtı operasyonların tam ortasında olduğun açıkça sırıtıyor ! Sen ”devlet televizyonu” falan değil, ‘paralel devlet televizyonu‘sun. Derinin de derini bir bataklıksın. Zombivari, ”metastas” yapmış, tekelci kimliğinle aklınca, çaktırmadan halkın modern, Cumhuriyetçi bir kısmını Erdoğan’a karşı kışkırtacaksın. Halk, kimin ne olduğunu yavaş yavaş anlamakta. Yakında senin gerçek yüzün de tam olarak çıkacak ortaya !

Eeeyyy TRT !

Her ne kadar inine girilmiş olsa da, ininin de inine girildiği gün, FETÖ ile mücadele’nin başarıya ulaştığı gün olacaktır.

Mehmet Şekeroğlu