-ANKA, 13 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA GÜNDEMİ

-ANKA, 13 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA GÜNDEMİ


ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.


 


-CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN PROGRAMI


-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısına katılıyor, AK Parti Genel Merkezi’nde MYK Toplantısına Başkanlık ediyor, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Kuveyt Başbakanı Şeyh Jaber Al Mubarej Al Hamad Al Sabah'ı ve Moldova Parlamentosu Başkanı Andrıan Candu’yu kabul ediyor. (Saat: 11.00/14.00/18.00/19.00)


 


-BAŞBAKAN YILDIRIM’IN PROGRAMI


-Başbakan Binali Yıldırım, Resmi Konut’ta Moldova Cumhuriyeti Parlamento Başkanı Adrian Candu ile görüşüyor ve ATO Congresium’da Belediye Başkanları Toplantısının ikinci oturumuna katılıyor. (Saat: 10.00/14.30)


 


-TBMM İLE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALIYOR


-TBMM ile İstanbul Üniversitesi, TBMM Tören Salonu’nda Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve İstanbul Üniversitesi Rektörü Mahmut Ak’ın katılımıyla işbirliği protokolü imzalıyor. (Saat: 15.00)


 


-CHP MYK TOPLANTISI


-CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), genel merkezde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanıyor. (Saat: 12.00)


 


-BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU BURSA’DA


-Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Uludağ Üniversitesi akademik yılı açılış törenine katılıyor. (Saat: 10.00)


 


-BAKAN ELVAN ANTALYA’DA


-Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde, yöresel ürünler fuarı açılışına katılıyor, partisinin il başkanlığını ziyaret ediyor ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ödül törenine katılıyor. (Saat: 11.00/15.00/18.00)


 


-BAKAN ARSLAN KOCAELİ’NDE


-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kocaeli Sanayi Odası meclis toplantısına katılıyor ve valiliği ziyaret ediyor. (Saat: 11.00/13.30)


 


-BAKAN EROĞLU’NUN PROGRAMI


-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sakarya Meydan Muharebesi Tarihi Milli Park Duatepe Mevkisi’nde, Sakarya Zaferinin 96. yılı kutlama programı ile toplu temel atma ve açılış merasimine katılıyor. (Saat: 15.00)


 


-SURİYE GELİŞMELERİ


-Suriye’deki iç savaş ve bölgesel yansımaları takip ediliyor.


 


-SANAYİ CİRO ENDEKSİ VE MOTORLU KARA TAŞITLARI


-Türkiye İstatistik Kurumu, Temmuz ayına ilişkin Sanayi Ciro Endeksi ve Motorlu Kara Taşıtları verilerini açıklıyor. (Saat: 10.00)


 


 İYİ GÜNLER DİLERİZ…


———————————


YASAL UYARI:


ANKA Ajansı’na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır.


ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.


“ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar”